Zoznam veterinárov

Veterinárna ambulancia MVDr. Rastislav Siládi

» Veterinárna ambulancia MVDr. Rastislav Siládi
Address:
Kuzmányho nábrežie 322/02, Zvolen
Description:

Kontaktná osoba: 
MVDr. Rastislav Siládi
Druh praxe: Drobné cicavce, Fredky, Hady a plazy, Korytnačky, Mačky, Pavúky, Psy, Vtáky, Zajace a králiky
Služby: Biochemické a hematologické vyšetrenie krvi, Chirurgia, Čipovanie, Čistenie zubov ultrazvukom, Endoskop, Gynekológia, Interná medicína, Laboratórna diagnostika, Ortopédia, Poradenstvo, Preventívna starostlivosť, RTG (Röntgen), Stomatológia, USG (Sonografické vyšetrenie), Vakcinácie (Očkovanie), Veterinárne diety, Vystavenie petpassu (europasu)
Doplňujúce informácie: Možnosť parkovať

Naša veterinárna ambulancia bola otvorená v auguste 2008 v prízemných priestoroch multifunkčného objektu Lucia vo Zvolene, nachádzajúcom sa v blízkosti železničnej stanice Zvolen – mesto (malá stanica).

Od počiatku svojej existencie je naša prax zameraná na veterinárnu starostlivosť o spoločenské zvieratá, teda najmä psy a mačky, ale tiež králiky, hlodavce, fretky, exotické vtáky a plazy.

Našou prácou a poslaním je riešenie zdravotných problémov Vašich miláčikov a ich prevencia, na čo nám okrem našich odborných vedomostí a skúseností slúži príslušné materiálne a technické vybavenie.

Okrem toho Vám tiež vieme poskytnúť dôležité rady pri výchove Vašich psov plynúce z dlhoročných chovateľských skúseností MVDr. Siládiho, ktorý chová niekoľko vlastných psov a je skúseným kynológom a cvičiteľom poľovníckych a služobných plemien. Aj Váš pes môže absolvovať výcvik v súkromných priestoroch v Banskej Belej, či už ide o výchovu k základnej poslušnosti alebo pokročilejší výcvik. V týchto priestoroch poskytujeme aj hotelové služby pre Vaše psy a mačky.

Na našom pracovisku vo Zvolene sa tiež nachádza salón pre psy, z ktorého Váš zvierací spoločník určite odíde upravený podľa Vašich predstáv.

Ponuka našich služieb je komplexná. Urobíme všetko pre Vášho domáceho miláčika.

Categories:         
Contact Information
+ 421908422002

Send message to listing owner